VU el. paštas

Visiems Vilniaus universiteto studentams yra suteikiama elektroninio pašto dėžutė. Norint pradėti naudotis šia paslauga reikia atlikti kelis paprastus žingsnius:

1. Iš pradžių reikia užsiregistruoti Vilniaus universiteto e. tapatybių sistemoje, kuri yra pasiekiama adresu http://idm.vu.lt
Spaudžiame nuorodą "REGISTRACIJA":

 

2. Suvedame reikalaujamus duomenis ir spaudžiame "Tęsti":

3. Registracijai pasibaigus prisijungiame suvedę savo prisijungimo duomenis (studento registracijos/pažymėjimo numeris ir pasirinktas slaptažodis). Prisijungus spaudžiame "E. paslaugos studentui":

4. Čia matysite savo el. pašto dėžutės adresą:

5. Dabar galite naudotis VU el. pašto paslauga. Tam reikia nueiti adresu http://webmail.vu.lt

6. El. pašto dėžutės prisijungimo duomenys sutampa su E. tapatybių sistemos prisijungimo duomenimis. Norint prisijungti yra svabu pasirinkti tinkamą serverį:

7. Prijungimas baigtas, toliau galite skaityti, siųsti laiškus bei atlikti kitas pagrindines el. pašto funkcijas:

VU el. pašto integracija į Gmail

Norint integruoti savo VU el. paštą į savo GMAIL pašto dėžutę ir gauti visus laiškus, kurie yra siunčiami jums į VU paštą, į savo asmeninę pašto dėžutę jums reikia:

  • Prisijungti prie savo GMAIL paskros
  • Nueiti į pašto nustatymus:

  • Pasirenkame „Paskyros ir importavimas“:

 

  • Spaudžiame „Pridėkite turimą POP3 pašto paskyrą“:
  • Įveskite savo vardą, pavardę ir elektroninio pašto, kurį norite integruoti, adresą.
  • Prie „Vartotojo vardas“ įveskite savo LSP numerį su pradžioje raidele „s“. Įveskite savo VU elektroninio pašto slaptažodį. Sužymėkite visą kitą atitinkamai, kaip pavaizduota paveiksliuke.

Jeigu paspaudus "Pridėti sąskaitą" mygtuką Jums neišmetė jokių klaidas pranešančių lentelių, sveikiname - Jums pavyko integruoti VU el. paštą į savo GMAIL pašto dėžutę. Būtinai nepamiršk pasibaigus slaptažodžio galiojimo laikui jo pasikeisti ir GMAIL pašto paskyroje. 

 

NUORODOS:
Daugiau informacijos rasite adresu http://www.ittc.vu.lt/lt/el-pastas
E. tapatybių sistemą pasieksite adresu https://idm.vu.lt
Prisijungimas prie el. pašto dėžutės pasiekiamas adresu https://webmail.vu.lt
Informacijos, kaip VU el. paštą naudoti kartu su el. pašto programomis pasiekiamos adresu http://www.ittc.vu.lt/lt/el-pasto-naudojimas/programu-instrukcijos

Kilus klausimams ar problemoms, galima kreiptis į VU ITTC el. pašto adresu info@ittc.vu.lt arba telefono numeriu (8 5) 236 6200

Ankstesnis puslapis: 2% parama Kitas puslapis: Popaskaitinė veikla